Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Wales

Nemovitosti na prodej ve Walesu

Pokud hledáte nemovitost k prodeji ve Walesu, musíte vědět, že ceny ve Walesu se v posledních letech neustále zvyšují, i když pomaleji než ceny v Anglii, s jižním Walesem, kde je Cardiff, je nejlepší v severním Walesu.

Obecně platí, že ceny ve Walesu jsou relativně stabilní díky vnímané dobré hodnotě ve srovnání s jihovýchodní Anglií a oblastmi kolem Londýna.

Vlastnictví pro prodej ve Walesu a především na trhu s byty v Severním Walesu je tradičně poháněno kupci z West Midlands v Anglii, ale v poslední době byli agenty zaznamenány příliv anglických kupců z jihu, stejně jako lidé, kteří mají dokončili práci a rozhodli se změnit svůj život.

Wales typicky nepřitahuje bohaté zahraniční odběratele viděné v jiných částech Británie, ačkoli některé jsou v Cardiffu a pobřežních oblastech, zahraniční kupci jsou většinou evropští, především holandští a němečtí.

V posledních 18 měsících narůstá počet amerických kupců v Severním Walesu, kteří se zajímají o nemovitosti k prodeji ve Walesu, zejména o nemovitosti na pobřeží, kolem Abersoch, Anglesey a Beaumaris, stejně jako domů s výhledem na hory a oceán.

Wales je i nadále populární u britských kupujících, kteří chtějí mít dovolenou nebo chtějí koupit nemovitost k prodeji ve Walesu po ukončení svého pracovního života.

  •  
    Přesun do Walesu: všechny informace, které potřebujete vědět!

    Jeden ze čtyř členů Velké Británie s velmi silnou identitou, Wales je považován za moderní keltský národ. V letech průmyslové revoluce přítomnost velmi bohatých dolů na území umožnila přeměnit tuto zemi z typicky zemědělské na průmyslovou. Dnes tato země žije hlavně v oblasti cestovního ruchu, proto ...

Mapa, vývoj cen a statistiky

Souvisejících reklam

Cod. 13584

Prodat Vila, Wales, Carmarthenshire, Carmarthen, Carmarthen

8,603,350.00CZK
Prodat
Vila

300 m²
Luxusní vila,
UNAVAILABLE
Mapa, vývoj cen a statistiky
 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB