Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Wales

Nemovitosti na prodej ve Walesu

Pokud hledáte nemovitost k prodeji ve Walesu, musíte vědět, že ceny ve Walesu se v posledních letech neustále zvyšují, i když pomaleji než ceny v Anglii, s jižním Walesem, kde je Cardiff, je nejlepší v severním Walesu.

Obecně platí, že ceny ve Walesu jsou relativně stabilní díky vnímané dobré hodnotě ve srovnání s jihovýchodní Anglií a oblastmi kolem Londýna.

Vlastnictví pro prodej ve Walesu a především na trhu s byty v Severním Walesu je tradičně poháněno kupci z West Midlands v Anglii, ale v poslední době byli agenty zaznamenány příliv anglických kupců z jihu, stejně jako lidé, kteří mají dokončili práci a rozhodli se změnit svůj život.

Wales typicky nepřitahuje bohaté zahraniční odběratele viděné v jiných částech Británie, ačkoli některé jsou v Cardiffu a pobřežních oblastech, zahraniční kupci jsou většinou evropští, především holandští a němečtí.

V posledních 18 měsících narůstá počet amerických kupců v Severním Walesu, kteří se zajímají o nemovitosti k prodeji ve Walesu, zejména o nemovitosti na pobřeží, kolem Abersoch, Anglesey a Beaumaris, stejně jako domů s výhledem na hory a oceán.

Wales je i nadále populární u britských kupujících, kteří chtějí mít dovolenou nebo chtějí koupit nemovitost k prodeji ve Walesu po ukončení svého pracovního života.

  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB